SEO

ÇALIŞMA, TAHMİNİ OLARAK NE KADAR SÜRE ALIR?
Çalışma 1-2 hafta içinde tamamlanabilir. Site hosting alanına yüklendikten sonra, yapılan değişiklikleri arama motorlarının görmesi ve sonuçlarına yansıtması tamamen onlara bağlı bir süre olarak değişmekte ve genellikle daha kısa sürmekle birlikte bazen 1-3 ay da alabilmektedir.

SONUÇLARI NASIL TAKİP EDECEKSİNİZ?
Sonuçları ölçecek istatistik altyapınız yok ya da yetersiz ise, ücretsiz Google Analytics sistemini kurmayı öneriyoruz. Bu sistem ile hem optimizasyon sonuçlarını net olarak takip edecek hem de sağlanan başarının site üzerinde ne ölçüde sonuca dönüştüğünü izleyeceksiniz.

SONUÇLARIN GARANTİSİ VAR MI?
Google bu konuda şöyle diyor : "Kimse Google'da 1 numara olmayı garantileyemez."   Biz de aynı şeyi söylüyoruz. Bununla birlikte çalıştığımız çok sayıda örnekte sağladığımız başarılar bu işin mucize olmadığını da gösteriyor.
Sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getireceğiz, bunun için yapılacaklar ve beklenen sonuçlar yukarıda net şekilde anlatılmıştır.

OPTİMİZASYON ÜCRETİ NEDİR?
Ücretlendirme, sitenin yapısına, anahtar kelimelere ve dillere bağlı olarak değişmektedir.
Çalışma başlangıcında  bir ücretlendirme yapılacaktır. Çalışma tamamlandıktan 2 ay sonraki ayın son iş günü performans kriterinin gerçekleşmesine bağlı olarak ek ücretlendirme söz konusu olacaktır.
Size önereceğimiz ücreti duymak için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresimize e-mail atıp, hedef kelimelerinizi mutlaka belirtin.

SİZİN SİTENİZ ÖZELİNDE SONUÇ NE OLACAK?
Bilgilerinizi ve sitenizle ilgili hedeflediğiniz anahtar kelimeleri iletişim sayfamızdan bizimle paylaşırsanız, bu kelimelerde performansın ne olabileceğinden bahseder, bu konuda size fiyat bilgisi verebiliriz.
Kabaca bu dokümanda yazan şekilde, ilk aşamada kelime kombinasyonları ile hemen sonuç alınabilir, sonrasında -diğer şartlar uygun ise- genel kelimelere bir gidiş olabilir.